دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی دوکلمه‌ای به صهیونیست‌ها هشدار داده و اعلام کرده است؛

“پناهگاه‌هایتان را آماده کنید”.
در پی حمله نظامیان صهیونیست به مجاهدان مقاومت و حزب‌الله در بلندی‌های جولان، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان خطاب به صهیونیست‌ها تنها به این دو کلمه بسنده کرد که به زبان عربی و عبری نوشته شده “جهزوا ملاجئکم”   “חָמוּשׁ מקלטים” (پناهگاه‌هایتان را آماده کنید).
این پیام کوتاه و قاطع در حالی از سوی دبیر کل حزب الله منتشر می شود که از همان ساعات نخست پس از حمله رژیم اسرائیل به نیروهای این سازمان، ارتش اسرائیل با پیش بینی انجام اقدام متقابل از سوی حزب الله، به حال آماده باش درآمده است. در این میان، رسانه های اسرائیلی تلاش دارند چنین وانمود کنند که انتقام حزب الله جدی نخواهد بود و از این طریق، نسبت به آرام کردن جو عمومی در این رژیم اقدام کنند.
این پیام که بدون هیچ توضیحی و به دو زبان عبری وعربی با عکسی از دبیرکل حزب‌الله بر روی خروجی سایت شبکه المنار قرار گرفته، در واقع اعلام جنگ نصرالله به رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.
در همین راستا، روزنامه «یدیعوت آحارانوت» مدعی شده اقدام حزب الله علیه رژیم اسرائیل، شامل حمله به اهدافی خارج از مرزهای سرزمین های اشغالی خواهد بود و حزب الله در شرایط کنونی به دلایل مختلف تمایلی برای ورود به جنگ با صهیونیست ها ندارد.
با این وجود، پایگاه اینترنتی «دبکا فایل» که به محافل اطلاعاتی و امنیتی رژیم اسرائیل نزدیک است، خبر داده که فرماندهان ارتش این رژیم منتظر واکنش سریع حزب الله هستند و به همین دلیل، نیروهای مرزی خود را تا بالاترین سطح ممکن و از طریق همه ابزارها به حال آماده باش درآورده اند. دبکا در ادامه به طیف وسیع گزینه هایی که حزب الله برای مقابله با رژیم اسرائیل در اختیار دارد اشاره کرده است.
به هر حال، آنچه مشخص است اینکه مقامات رژیم اسرائیل در حال حاضر به شدت نگران واکنش حزب الله بوده و از به خطر افتادن جدی امنیت مناطق مختلف تحت اشغال خود بیمناک هستند. بی تردید پیام قاطع نصرالله سبب تشدید بیش از پیش نگرانی های آنان خواهد شد.
به نوشته المنار، یاران مقاومت در لبنان و دیگر کشورها در انتقال این پیام فعال بوده اند و این لینک تا کنون در سایت ها و وبلاگ ها بیش از ۱۲ میلیون بار دیده شده است.
یکشنبه شب، ۲۸ دی ماه، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که گروهی از نیروهای مجاهد این حزب هنگام بازدید از شهر “مزرعه الامل” در منطقه قنیطره”، هدف حمله موشکی بالگرد دشمن صهیونیستی قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

جزئیات بیشتر از سایت المنارمطالب مرتبط :
:: سایت المنار
:: اخبار جنایات داعش


برچسب ها : صهیونیست ها ,  حزب الله ,  سید حسن نصرالله ,  پناهگاه‌هایتان را آماده کنید ,  اسراییل ,  المنار ,  شیعه , 

نوشته شده در چهارشنبه 1 بهمن 1393 ساعت 08:48 ق.ظ | آخرین ویرایش در چهارشنبه 1 بهمن 1393 ساعت 09:46 ق.ظ