فرزند خلف !

آقازاده واقعی ! ؛


تفاوت فرزند شهید مغنیه و فرزند شهید مطهری


شهید مغنیه به همه فرزندان شهدا درس بزرگی داد که تنها با ادامه مسیر شهدا می توان جای خالی پدران شهید خود را پر کنند.

به گزارش گلستان ما، "جهاد مغنیه" فرزند کوچک شهید عماد مغنیه در جریان حمله تجاوزکارانه صهیونیست‌ها به قنیطره شهید شد. این خبر با اندکی تأخیر اما بالاخره از سوی منابع لبنانی اعلام شد.

اگرچه فرزند شهید عماد مغنیه سن کمی داشت؛ اما با این حال وحشت صهیونیست ها از وی به حدی بود که از 2 ماه قبل با اعلام این موضوع که وی مسئول آموزش نیروها و کمیته‌های مردمی سوری برای مقاومت در برابر تروریستها است.

 

صهیونیست‌ها با دو ماه کار عملیاتی بسیار پیچیده و فشرده در نهایت توانستند به هدف خود در خصوص به شهادت رساندن شهید جهاد مغنیه برسند.

پسر شهید مغنیه بر خلاف سن کمی که داشت توانست بهترین مسیر را مانند پدرش انتخاب کرده و در راه جهاد فی سبیل الله قدم بردارد.

اقتدای جهاد مغنیه به پدر بزرگوارش نتیجه‌ای جز نوشیدن شهد شیرین شهادت را برای وی در پیش نداشت و به راستی زودتر از آنچه که همگان فکر می کردند به دیدار پدرش شتافت.

شهادت پسر جوان شهید مغنیه درس بزرگی به همه فرزندان شهدا داد که مسیر شهادت همیشه باز و راه رسیدن به شهادت تنها با جهاد در راه خدا کوتاه می شود.

برخی از فرزندان شهدا نه تنها مسیر پدر خود را انتخاب نکرده‌اند؛ بلکه از هر تلاشی برای رویارویی با نظام جمهوری اسلامی ایران، فروگذار نکرده اند.
مطالب مرتبط :
:: علی-مطهری-پسری-که-شبیه-پدرش-نیست


برچسب ها : فرزند خلف ,  تفاوت فرزند شهید مغنیه و فرزند شهید مطهری ,  فرزندان شهدا ,  شهید مغنیه ,  شهید جهاد مغنیه ,  فرزند شهید مطهری ,  علی مطهری , 

نوشته شده در چهارشنبه 1 بهمن 1393 ساعت 08:36 ق.ظ | آخرین ویرایش در چهارشنبه 1 بهمن 1393 ساعت 08:48 ق.ظ