یادواره ۱۵۰ شهید مسجد نبی اکرم(ص) نیشابور

برخی می‌خواهند کنار رهبری شعبه بزنند/ در زمان رئیس دولت اصلاحات نرخ توهین به بسیجی ارزان شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه فرض کنیم توافق تصویب شود پس از آن قرار است چه اتفاقی بیفتد،افزود:آیا قرار است پس از آن برای شهدا یادواره نگیریم،آیا قرار است کسانی که مرگ بر آمریکا می گفتند محاکمه شوند

http://attarnews.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG13192587.jpg

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرستان نیشابور و فیروزه ، محمد حسین صفارهرندی شب گذشته در یادواره ۱۵۰ شهید مسجد نبی اکرم(ص) اظهار داشت:امروز انقلاب اسلامی تبدیل شده است به اکثیر پیروزی در دنیا یعنی اگر کسی خودش را نزدیک به جمهوری اسلامی کند باید منتظر پیروزی باشد.
وی با بیان اینکه از صدام چیزی جز بی آبرویی و نکبت نماند،خاطرنشان کرد:چند تا از طاغوتچه های زمانه خود را دیدیم که در دوره حیات ما سرنگون شدند.
هرندی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی تبدیل شده است به الگوی قطب جهان اسلام،خاطرنشان کرد:امروز در کشورهای آفریقایی اسم فرزندان خود را اسم رهبر انقلاب یعنی روح ا… و علی می گذارند .
وی با اشاره به جان فشانی های رزمندگان نیشابوری در طی دوران دفاع مقدس،تصریح کرد:شهری که ۲۳۰۰ شهید دارد یعنی تعداد جان فشانی های آن خیلی زیاد بوده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه فرض کنیم توافق تصویب شود پس از آن قرار است چه اتفاقی بیفتد،افزود:آیا قرار است پس از آن برای شهدا یادواره نگیریم،آیا قرار است کسانی که مرگ بر آمریکا می گفتند محاکمه شوند.
صفار هرندی ادامه داد:چون یک عده می گویند کسانی که مشعل دشمنی با آمریکا را مشتعل نگاه داشتند باید محاکمه کرد،زیرا می شد زودتر از این ها با آمریکا رابطه برقرار کرد.
وی با بیان اینکه تیم مذاکره حق ما را از دهان دشمن بیرون کشیدند و به آنها باید خسته نباشید گفت،اظهار داشت:بحث من سر کسانی است که از این اتفاق ذوق زده شده اند و می خواهند انقلابیون را به محاکمه بکشند.
وی با بیان اینکه روحیه به خاک مالیدن بینی متکبر هنوز در ملت ما هست،افزود:موافقین و مخالفین برجام انقدر می فهمند که همه مناقشاتی که داشتیم بر سر منافع ملی بود و وقتی این قضیه تمام شد حال یا قبول یا رد کردیم باید پشت سر رهبر انقلاب قرار بگیریم و گوش به فرمان ایشان باشیم.
صفار هرندی با بیان اینکه برخی می خواهند کنار رهبری شعبه بزنند،افزود:کنار امام جامعه ای که این هواداران را دارد چه کسی می تواند شعبه بزند و مردم را دعوت به دیگری کند.
وی با بیان اینکه یک عده احمق می گویند بعد ۳۰ سال شهید می آورید که چه شود،افزود:آنها عامه ملت را که با ظاهرها و چهره های مختلف در تشییع شهدا و مراسمات مختلف انقلاب شرکت می کنند نمی بینند.
عضو مجمع تشخیص مصلح نظام با بیان اینکه ای کاش مسئولین ما همانند حضرت آقا قدر مردم را آنطور بدانند،افزود:در زمان رییس جمهور اصلاحات که فحش به بسیجی ها نرخش ارزان شد و همین شعار توپ ،تانک و بسیجی دیگر اثر ندارد مخلوق آن زمان است،وقتی آقای رییس جمهور می خواست در دانشگاه ها سخنرانی کند ، از دفتر وی با بسیج دانشجویی تماس می گرفتند و می گفتند خواهشا به بچه هایتان بگویید صندلی های جلو را پر کنند تا آسیبی از سمت هواداران شان به رییس جمهور وارد نشود


IMG_6217


IMG_6223
برچسب ها : یادواره ۱۵۰ شهید مسجد نبی اکرم(ص) نیشابور ,  صفار هرندی , 

نوشته شده در سه شنبه 27 مرداد 1394 ساعت 09:52 ق.ظ | آخرین ویرایش در شنبه 31 مرداد 1394 ساعت 10:48 ق.ظ