مراسم گرامیداشت 27 شهید روستای ینگجه سرولایت از توابع شهرستان نیشابور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از نیشابور، مراسم گرامیداشت 27 شهید روستای ینگجه سرولایت از توابع شهرستان نیشابور با حضور سردار قاجاریان فرمانده تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) جمعی از فرماندهان وپیشکسوتان دفاع مقدس  ومسئولان محلی و خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

در این مراسم دکترسرهنگ حسن باخرد مسئول حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام رضا (ع) و از یادگاران دفاع مقدس و راوی دفاع مقدس گفت: بالای هر خوبی، خوبی دیگری است، اما کسی که در راه خدا به شهادت می‌رسد خوبی است که بالای آن دیگر هیچ خوبی وجود ندارد.

وی افزود: اگر ما در راه شهدا حرکت کنیم و پشتیبان امام زمان (عج) و ولایت‌فقیه باشیم در آخرت از شفاعت آن‌ها برخوردار خواهیم شد.

مسئول حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام رضا (ع) یادآور شد: جوانان ما باید در زندگی خود به‌گونه‌ای عمل کنند که دچار پشیمانی نشوند آن‌ها با بهره‌گیری از سیره و سبک زندگی شهدا می‌توانند سعادت دنیا و آخرت خود را تأمین می‌کنند.

حسن باخرد اظهار داشت: داعش هرکجا خواست ورود پیدا کند از کسی اجازه نگرفت و فجیع‌ترین جنایات را کرده است. اما همین افراد با علم به اینکه روحیه شهادت‌طلبی در مردم ما وجود دارد حتی به خود جرات آمدن به 40 کیلومتری کشور ما را نداده است.

در این مراسم از کتاب سبکبالان عاشق به قلم سبزعلی غلامی که به زندگی شهدای ینگجه پرداخته است رونمایی شد. عطرافشانی مزار شهدا و مداحی و قرائت دل نوشته نوه شهید ونونهال ینگجه از دیگر برنامه‌های بسیار زیبای این یادواره بود.
برچسب ها : هفته دفاع مقدس ,  گرامیداشت 27 شهید روستای ینگجه سرولایت از توابع شهرستان نیشابور ,  شهدای ینگجه , 

نوشته شده در یکشنبه 29 شهریور 1394 ساعت 08:55 ب.ظ | آخرین ویرایش در سه شنبه 31 شهریور 1394 ساعت 10:44 ق.ظ